Szelki i Szelki ze Smyczą dla Kotów | zoopers.pl

Szelki

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Najlepsze Szelki dla Kotów

Puszorki dla kota to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy zapewnić mruczącemu pupilowi bezpieczeństwo podczas spacerów poza domem czy podróży autem. Szelki dla kota powinny być nie tylko wygodne, ale również dopasowane do rozmiarów zwierzęcia, aby uniemożliwić mu wyswobodzenie się z uprzęży. Puszorek dla kota może uchronić mruczka przed groźnymi sytuacjami i jego ucieczką, jeśli np. się czegoś wystraszy. Dawniej widok mruczącego pupila spacerującego na smyczy był rzadki, dziś wielu właścicieli tych zwierząt decyduje się na takie rozwiązanie w trosce o bezpieczeństwo swoich ulubieńców. Najlepsze szelki dla kota regulowane to te, które zapewniają wygodę, a jednocześnie uniemożliwiają wyślizgnięcie się z nich zwierzakowi. Obecnie do wyboru mamy wiele produktów w różnych rozmiarach i kolorach, a także bezpieczne szelki dla kota bezuciskowe czy szelki dla kociąt zaprojektowane specjalnie z myślą o młodszych czworonogach.

Szelki dla Dużego i Małego Kota

Kocie szelki powinny być dobrze dopasowane do ciała zwierzaka. Z całą pewnością nie sprawdzą się w tym przypadku akcesoria na spacer dla psów ze względu na zupełnie inną budowę ciała. W naszym sklepie znajdziesz zarówno szelki dla mniejszego kota, jak i produkty stworzone z myślą o większych rasach. Odpowiednie dopasowanie jest ważne ze względu na bezpieczeństwo. Za małe szelki dla dużego kota będą powodować u niego dyskomfort. Z kolei za luźne szelki dla małego kota mogą zwiększyć ryzyko, że pupil się z nich wyswobodzi i ucieknie. Najrozsądniej będzie więc przed zakupami dokładnie zmierzyć czworonoga – w ten sposób znajdziemy zarówno odpowiednią uprząż dla większego zwierzaka, jak i idealne szelki dla małego kotka.

Smycze dla Kota

Doprze dopasowana uprząż dla kota to oczywiście nie wszystko. Aby zapewnić pupilowi pełne bezpieczeństwo, niezbędna jest również specjalna smycz dla kota. Dzięki niej zwierzak będzie mógł zwiedzać otoczenie poza domem, a Ty zyskasz pewność, że ulubieniec się nie zgubi i nie ucieknie wystraszony nieznanymi hałasami. Szelki i smycz dla kota sprawdzą się nie tylko podczas spacerów, ale są też świetnym rozwiązaniem na wizyty u weterynarza, nawet jeśli używasz transportera. Pozwolą one przytrzymać zwierzaka np. podczas badania i zapewnią mu większe bezpieczeństwo na czas podróży do gabinetu. Specjalne szelki dla kota do samochodu oraz smycz z pewnością przydadzą się również, jeśli Twój pupil często towarzyszy Ci na wyjazdach.

Kupuj Szelki dla Kotów w Zoopers!

Jak wybrać najlepsze szelki dla kota? Przede wszystkim pod uwagę należy wziąć rozmiary zwierzaka – uprząż powinna dobrze przylegać do jego ciała, ale nie może być zbyt ciasna i krępować jego ruchów. Ważne jest także, by była ona wykonana z trwałego, ale miękkiego materiału. W Zoopers znajdziesz m.in. szelki dla mruczącego pupila marki Amiplay w różnych rozmiarach. Duży wybór kolorów, wysoka jakość i atrakcyjne ceny to gwarancja, że każdy wybierze w naszym sklepie idealne szelki dla swojego kota. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!

Producenci
Pupil
Kategoria
Wiek pupila
Rozmiar pupila