Worki na Psie Odchody | zoopers.pl

Worki na nieczystości

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Woreczki na Psie Odchody

Codzienne wyprowadzanie czworonoga to jeden z najważniejszych obowiązków opiekuna zwierzęcia, niezależnie od panującej pogody. Spacer z psem jest też świetnym sposobem na aktywne spędzanie czasu i pretekstem do zabawy z pupilem na świeżym powietrzu. Dla czworonoga to z kolei okazja, by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Właściciele zwierząt na każde wyjście z pupilem powinni więc zabierać specjalne worki na psie odchody. Warto przy tym wspomnieć, że sprzątanie po psie jest obowiązkiem opiekuna, a za jego niedopełnienie grozi mandat. Najrozsądniej jest więc worki na psie odchody zabierać nawet na krótkie wyjście z pupilem. Oczywiście pozostawienie porządku po czworonogu to również kwestia estetyki – nikt z nas nie chciałby się natknąć na niespodziankę pozostawioną przez zwierzaka na trawniku. Woreczki na psie odchody należą więc do niezbędnych akcesoriów, jakie trzeba zabrać na spacer.

Torebki na Psie Odchody dla Psa i Szczeniaka

Nauka czystości szczeniaka jest jednym z podstawowych zadań, jakie stają przed świeżo upieczonym właścicielem malucha. Woreczki na psie odchody koniecznie powinny więc znaleźć się w wyprawce dla szczeniaka. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko worki na psie kupy, ale też praktyczne pojemniki i torebki, w których możesz je zabierać na spacery, aby zawsze były pod ręką. Warto przypiąć je do smyczy – dzięki temu nie zapomnisz o nich wychodząc z czworonogiem. Nie wiesz ile powinien trwać spacer z psem w zależności od wieku zwierzaka? Porady dotyczące częstotliwości i długości przechadzek znajdziesz na naszym blogu. Smycz i torebki na psie odchody to podstawa, ale warto też dowiedzieć się jakie inne akcesoria i gadżety będą przydatne podczas wspólnych spacerów.

Tanie Worki na Psie Odchody

Wybierając worki na psie nieczystości można kierować się ich wyglądem lub ceną. W naszym sklepie znajdziesz niedrogie i ułatwiające sprzątanie po pupilu akcesoria na spacery takich firm, jak AmiPlay, Trixie czy Aqua Nova. Atrakcyjna cena sprawia, że możesz zrobić większy zapas – worki na psie odchody z pewnością się przydadzą nawet w dużych ilościach. Pamiętaj, że przy okazji usuwania nieczystości możesz też skontrolować wygląd odchodów pupila, co wiele powie o jego zdrowiu. Niepokój powinna budzić m.in. zielona kupa u psa. W takiej sytuacji warto obserwować czworonoga i w razie potrzeby zabrać go do weterynarza.

Biodegradowalne Worki na Odchody Psie

W naszym sklepie znajdziesz również biodegradowalne worki na odchody psa, które są świetnym rozwiązaniem w przypadku osób dbających o środowisko. Wykonane zostały z biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu szybko ulegają rozkładowi. Pamiętaj jednak, że nawet biodegradowalne worki na psie kupy z zawartością musisz wrzucać do odpowiednich pojemników na odpady. W żadnym razie torebki na psie odchody nie powinny być pozostawiane w parkach, lasach czy innych miejscach. Nieczystości po zwierzętach stanowią zagrożenie dla innych czworonogów, ale też dla ludzi. Właśnie dlatego worki na psie odchody należy zawsze mieć ze sobą podczas spacerów z pupilem.

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby