Miski i Poidełka dla Psów i Szczeniaków | zoopers.pl

Miski i stojaki

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Pet Nova Dog Life Style Miska Antypoślizgowa Różowa 2 x 330 ml

 DOG LIFE STYLE INNOVATIVE BOWL, Miska antypoślizgowa dla psa 2x330ml, różowa Wykonane z wysokiej jakości plastiku europejskiego (Premium Plastic Quality) Naklejka PET NOVA z łatwo usuwalnym klejem - nie zostawia śladów .

14.48 zł

Miski dla Psów i Szczeniaków

Planując adopcję psa należy zadbać o akcesoria niezbędne do opieki nad tym zwierzęciem. Odpowiednio dobrana miska to jeden z podstawowych elementów wyprawki dla psa. Duży wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie wśród nich produkt, który pupil będzie akceptował, a jednocześnie spełniający oczekiwania właściciela. Niektórzy preferują ceramiczne miski dla psów, inni zaś wolą metalowe. Oprócz tego można też zdecydować się na model ze stojakiem zapewniającym pupilowi wygodny dostęp do pożywienia.

Miski dla Dużych i Małych Psów

Wybierając miskę dla psa należy wziąć pod uwagę nie tylko jej wygląd, ale też dopasować pojemność do rozmiarów pupila. Miski dla dużych psów są oczywiście większe, bo też jedzą one większe porcje. Aby zapewnić im wygodę podczas posiłku i uchronić pupila przed niebezpiecznym w skutkach skrętem żołądka, warto miski dla dużych psów umieszczać na stojaku.

Właściciele ras małych i miniaturowych mogą wybrać mniejszy model. Miski dla małych psów mają zwykle pojemność do ok. 0,7 l. Dostępne są także podwójne miski, które sprawdzają się przy podawaniu pupilowi różnych rodzajów karmy dla psów – suchej i mokrej, lub też mogą być wykorzystane na jedzenie i wodę.

Miski dla psów z długimi uszami powinny być z kolei wąskie, aby ograniczyć ich brudzenie się. A jeśli mamy trudności z wyborem rozmiaru, pamiętajmy, że lepsza będzie za duża miska dla psa, niż za mała.

Ceramiczne i Metalowe Miski dla Psów

Niezależnie od tego czy wybieramy miski dla małych psów, czy też dla większych czworonogów, warto pod uwagę wziąć materiał, z jakiego zostały wykonane. Ceramiczne miski dla psa są odporne na zarysowania i mogą mieć różne kolory, rozmiary, a także ozdoby, dzięki czemu każdy właściciel czworonoga znajdzie wśród nich coś odpowiedniego. Ceramiczne miski dla psa będą dobrym wyborem dla mniejszych ras. Ponieważ tego typu modele są ciężkie, nie przesuwają się po podłodze podczas jedzenia. Ich zaletą jest też łatwość czyszczenia oraz możliwość mycia w zmywarce.

Popularnymi wśród właścicieli czworonogów produktami są również metalowe miski dla psa. Wśród ich zalet można wymienić atrakcyjną cenę, trwałość, odporność na uszkodzenia oraz łatwe utrzymanie w czystości. Są znacznie lżejsze od modeli wykonanych z ceramiki, dlatego producenci często wyposażają je w gumę na spodzie – dzięki temu metalowe miski dla psa nie przesuwają się, kiedy pupil zjada posiłek.

Miski dla Psów na Stojakach

Miski dla psów na stojakach zalecane są w przypadku zwierząt dużych ras. Mają one dość luźno umiejscowione w jamie brzusznej żołądki. Spożywanie posiłku w niewłaściwej pozycji może więc doprowadzić do niebezpiecznego skrętu tego narządu. Stojak na miski dla psa powinien mieć odpowiednią wysokość. Najlepiej, jeśli pojemnik z pożywieniem znajduje się na poziomie łokcia zwierzęcia. 

Wybierając miski dla psa na stojaku można też zdecydować się na model z podwójnym stelażem i dwoma pojemnikami, np. na karmę i wodę. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę zwierzakowi podczas posiłków i ułatwia mycie misek – wystarczy wyjąć je ze stojaka i wyczyścić.

Kupując miski dla psów na stojakach można też wybrać produkty, które dodatkowo ułatwią utrzymanie porządku. Jednym z nich jest podkładka pod miski dla psa ograniczająca brudzenie się podłogi.

Miski na Wodę dla Psa i Poidełka

Miski na wodę dla psa są równie ważne, jak pojemniki na pożywienie, zwłaszcza jeśli podstawę diety czworonoga stanowi karma sucha. Pamiętajmy, że musimy zapewnić pupilowi stały dostęp do czystej i świeżej wody. W dużym domu jedna miska na wodę dla psa może okazać się niewystarczająca, zwłaszcza jeśli mieszka w nim więcej zwierząt. W takiej sytuacji rozsądnie jest rozważyć ustawienie większej liczby pojemników z wodą w kilku pomieszczeniach. 

Miski na wodę dla psa powinny być stabilne, co ogranicza rozchlapywanie zawartości czy przesuwanie pojemnika. Opiekunowie mniejszych zwierząt mogą więc postawić na modele z ceramiki, zaś właściciele dużych ras – na wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego miski o podgumowanej podstawie. Na spacerach z kolei sprawdzi się kompaktowe poidło dla psa, które można schować do plecaka.

Najlepsze Miski dla Psów

Miska dla psa powinna być wybierana z uwzględnieniem preferencji samego zwierzaka, jak i właściciela. W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli, co pozwoli Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Oferujemy wykonane z tworzywa sztucznego miski marki Aqua Nova w atrakcyjnych cenach, praktyczne metalowe miski Barry King oraz eleganckie miski ceramiczne Trixie. Zestaw misek dla psa i podobne akcesoria to również świetny pomysł na upominek dla pupila.

Podczas zakupów pamiętajmy też o wygodzie naszego czworonoga – miska dla psa antypoślizgowa nie będzie przesuwała się podczas jedzenia, dlatego warto wziąć ją pod uwagę. W Zoopers znajdziesz tego typu i wiele innych modeli do wyboru!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila