Szampony i Odżywki dla Psów | zoopers.pl

Szampony i odżywki

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Eurowet Szampon Suchy Piankowy 150 ml

Szampon piankowy do mycia na sucho dla psów i kotów. Wygodny w użyciu w domu i podróży.

27.84 zł


Najlepsze Szampony i Odżywki dla Psów

Sierść niektórych czworonogów potrzebuje szczególnego traktowania i troskliwej pielęgnacji, a odpowiednio dobrany szampon do mycia psów i specjalna odżywka do sierści psa pozwolą kompleksowo zadbać o okrywę włosową zwierzęcia. Oczywiście zdarza się też, że nawet pupil z mało wymagającą sierścią potrzebuje od czasu do czasu kąpieli. W takiej sytuacji zawsze powinniśmy sięgać po kosmetyki przeznaczone dla zwierząt. Szampon dla psa zapachowy pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń z sierści ulubieńca, ale też nieprzyjemnej woni. Z kolei suchy szampon dla psa to świetny sposób na szybkie odświeżenie okrywy włosowej zwierzaka bez konieczności kąpania go. Pamiętajmy też, że częstotliwość mycia czworonoga zależy nie tylko od jego rasy i rodzaju sierści, ale też od tego, czy mieszka on w domu czy może większość czasu spędza na zewnątrz. Jeśli zaś Twój pupil zmaga się z chorobami skórnymi, niezbędny może okazać się szampon leczniczy dla psa, który pomoże łagodzić różnego rodzaju dolegliwości. Dobrze dobrana odżywka dla psa ułatwi z kolei rozczesywanie, zapewni właściwe nawilżenie, a także zapobiegać będzie elektryzowaniu się sierści u psów długowłosych.

Szampony Hipoalergiczne i Szampony Lecznicze dla Psa

W jakich sytuacjach warto sięgać po szampon hipoalergiczny dla psa? Specjalne produkty pielęgnacyjne bywają koniecznością w przypadku zwierząt z alergiami skórnymi lub innymi chorobami mającymi wpływ na pogorszenie się stanu okrywy włosowej zwierzęcia. Szampon dla psa alergika ma przede wszystkim łagodny skład bezpieczny dla wrażliwej skóry. Dzięki temu możesz zadbać o czystość pupila bez obaw, że zbyt mocny kosmetyk zaostrzy nieprzyjemne dolegliwości. Dobrze dobrany leczniczy szampon dla psa może też ograniczyć linienie, poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem, zminimalizować łojotok lub skutecznie nawilżyć skórę ze skłonnością do przesuszania. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko szampony dla psów alergików, ale też szampon przeciwłupieżowy dla psa. Preparaty do pielęgnacji szczególnie wymagającej skóry warto stosować po konsultacji z weterynarzem. Lekarz może podpowiedzieć jaki szampon antyalergiczny dla psa będzie najlepszym wyborem w konkretnym przypadku. A jeśli Twój pupil podczas spaceru czy zabawy z innymi zwierzakami nabawił się pasożytów zewnętrznych, problem mogą rozwiązać dostępne w naszym sklepie szampony dla psów przeciw pchłom.

Szampon dla Szczeniąt

Delikatna skóra młodych zwierząt powinna być pielęgnowana za pomocą łagodnych preparatów. Właśnie dlatego dobry szampon dla szczeniaka ma skład zapewniający bezpieczne stosowanie nawet u maluchów. I chociaż o higienę psiaka zazwyczaj w wystarczającym stopniu dba matka, to w niektórych sytuacjach konieczna jest także kąpiel, a wówczas najlepiej sięgnąć po specjalny szampon dla szczeniąt. Odpowiednio skomponowany skład sprawia, że kosmetyk w delikatny sposób oczyszcza skórę i sierść zwierzęcia z zabrudzeń, a jednocześnie pozostawia na nich warstwę ochronną zapewniającą odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie. Dobrze dobrany szampon dla szczeniaka ma też właściwości pielęgnujące, co pozwala kompleksowo zadbać o okrywę włosową malucha.

Szampony dla Psów Różnych Ras i Maści

Okrywa włosowa psów różni się w zależności od konkretnej rasy, dlatego warto dobierać preparaty do pielęgnacji uwzględniając rodzaj sierści pupila. Szampon dla białego psa Botaniqua pozwoli podkreślić jego piękny kolor. Szampon dla szpica miniaturowego umożliwi dokładne oczyszczenie gęstej sierści, ale też zapewni jej nienaganny wygląd. Szampon dla yorka zapewni właściwe nawilżenie skóry i okrywy włosowej pupila, a jednocześnie ułatwi jej rozczesywanie. Szampon dla pudla z kolei przeznaczony jest dla zwierząt o kręconej i wełnistej sierści, a jego stosowanie pozwala nie tylko zadbać o czystość pupila, ale też podkreśli strukturę jego okrywy włosowej. Szczególnej pielęgnacji wymagają czworonogi, które prezentowane są na wystawach. Szampon dla psów długowłosych zapewnia utrzymanie higieny, ale też gwarantuje piękną i lśniącą sierść oraz łatwiejsze jej rozczesywanie. Właśnie dlatego specjalny szampon dla cavaliera czy innych zwierząt długowłosych znacznie ułatwia pielęgnację. Szampon dla psów szorstkowłosych z kolei został przystosowany do potrzeb skóry zwierząt o krótszej sierści. Do tej kategorii produktów zalicza się m.in. szampon dla labradora, który łagodnie oczyszcza skórę, a jednocześnie nawilża ją i zapewnia ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Warto też wiedzieć, że producenci kosmetyków dla zwierząt mają do zaoferowania specjalne preparaty dla czworonogów z sierścią w różnych kolorach, jak np. szampon dla psów białych. Doskonałym uzupełnieniem produktów myjących będzie zaś odżywka dla psa dobrana do konkretnych potrzeb.

Producenci i Marki Szamponów dla Psów

Nie wiesz jaki szampon dla psa do pielęgnacji skóry i okrywy włosowej Twojego pupila będzie odpowiedni? A może potrzebujesz preparatu leczniczego, który pozwoli złagodzić dolegliwości alergiczne lub pozbyć się pasożytów zewnętrznych u czworonoga? W naszym sklepie znajdziesz szampony dla psów Botaniqua, Dr Seidel, For My Pet, Gottlieb czy Over Zoo. Marki te stawiają na jakość oferowanych preparatów, a ponadto mogą zaproponować produkty dopasowane do konkretnych potrzeb i przeznaczone dla różnych ras oraz maści zwierząt, jak np. Botaniqua szampon dla psa o białej sierści. W Zoopers dostępne są nie tylko szampony, ale też inne preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry i sierści czworonoga – odpowiednio dobrana odżywka dla psa zapewni łatwe rozczesywanie długiej sierści, a jednocześnie nawilży ją i nada pięknego połysku. 

Kupuj w Zoopers Najlepsze Szampony i Odżywki dla Psów!

Wybierając szampon dla psa należy kierować się potrzebami konkretnego zwierzęcia. Sierść krótkowłosych czworonogów łatwiej jest pielęgnować, jednak i one potrzebują czasem porządnej kąpieli, a pachnący szampon dla psa umożliwi skuteczne usunięcie zabrudzeń i pozbycie się nieprzyjemnej woni. W naszym sklepie dostępne są również specjalne preparaty dla zwierząt z alergiami oraz chorobami skóry – łagodny szampon dla psa o właściwościach leczniczych pomoże w łagodzeniu przykrych dolegliwości. Oferujemy również praktyczne pakiety, na które składają się szampon dla psa i odżywka oraz inne produkty do pielęgnacji pupila. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Typ opakowania
Cechy szczególne