✔️ Karma mokra dla psów i szczeniaków | zoopers.pl

Karma Mokra

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Najlepsza Karma Mokra dla Psa i Szczeniaka

Wielu właścicieli psów zastanawia się co będzie lepszym wyborem dla ich pupila – karma mokra czy sucha. Przede wszystkim podczas zakupów należy kierować się jakością pożywienia. Sprawdzone i wartościowe składniki wysokiej jakości przekładają się na lepsze samopoczucie czworonoga, jego dobrą kondycję oraz zdrowie. Mokra karma dla psa z dużą zawartością mięsa będzie dobrym wyborem ze względu na fakt, że takie pożywienie jest najbardziej zbliżone do naturalnego pokarmu tych zwierząt.

Podczas zakupów musimy uwzględnić nie tylko rasę psa, ale też jego wiek i indywidualne potrzeby. Karma mokra dla szczeniąt będzie się różnić od tej przeznaczonej dla psów dorosłych lub w podeszłym wieku. Oczywiście ważne jest też, aby uwzględnić preferencje smakowe samego pupila. Zawartość puszki czy saszetki dla psa musi przecież smakować naszemu ulubieńcowi!


Mokra karma dla Psa – Puszki i Saszetki

Karma mokra dla psa jest najbardziej zbliżona do naturalnego sposobu żywienia tych czworonogów. Zawiera ponadto znacznie więcej wody od swojego odpowiednika w granulkach. Puszki dla psa będą doskonałym rozwiązaniem jako sposób żywienia pupila mającego problemy z żuciem. Właśnie dlatego karma mokra dla szczeniąt jest częstym wyborem właścicieli młodych psów. Oczywiście karma mokra dla psa seniora także sprawdzi się doskonale, ponieważ starsze psy często mają braki w uzębieniu, przez co twarde kawałki pokarmu mogłyby być dla nich problemem. Ze względu na mniejszą kaloryczność zaleca się jej podawanie również pupilom z nadwagą.

Jeśli Twój czworonóg zjada małe porcje, lepszym wyborem mogą być praktyczne saszetki dla psa. Dzięki temu podasz czworonogowi odpowiednią ilość świeżego pożywienia bez obaw, że zawartość większego opakowania się zepsuje lub straci swoje walory smakowe. Niewielkie saszetki dla psa mogą też okazać się wygodniejszym rozwiązaniem podczas wyjazdów.


Producenci Mokrej Karmy dla Psa

W naszym sklepie dostępne są saszetki i puszki dla psa z mokrą karmą pochodzące od producentów cenionych za wysoką jakość oferowanego pożywienia, takich jak m.in. Dolina Noteci, Brit i Brit Care, Animonda czy Royal Canin. Chcesz dowiedzieć się więcej o najbardziej znanych markach psiej karmy? Zajrzyj na naszego bloga!

Mokra karma dla psa w saszetkach lub puszkach musi też pokrywać zapotrzebowanie organizmu zwierzęcia na określone składniki. W zależności od wieku, rasy czy aktywności pupila powinniśmy więc zaproponować mu odpowiednie pożywienie. Właśnie dlatego karma mokra dla szczeniaka, który potrzebuje dużo energii i ciągle rośnie, różni się od pożywienia dla starszych zwierząt o zupełnie innych potrzebach.


Kupuj w Zoopers!

Niezależnie od tego czy wolisz kupić puszki dla psa czy też mokrą karmę w saszetkach, pamiętaj o wybieraniu produktów wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór najlepszego pożywienia dla swojego pupila. Oferujemy produkty w wielu smakach i przeznaczone dla zwierząt o różnych potrzebach. Dobra mokra karma dla psa to nie tylko gwarancja, że Twój ulubieniec zje posiłek z apetytem, ale też otrzyma wszystkie niezbędne dla zdrowia i dobrej kondycji składniki!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Tekstura produktu
Typ produktu
Cechy szczególne