Karma Weterynaryjna dla Psów | zoopers.pl

Karma Weterynaryjna

Sortuj wg
Pokaż
na stronę


Najlepsza Karma Weterynaryjna dla Psa

Odpowiednie żywienie zwierząt domowych to jeden z najważniejszych elementów opieki nad nimi. Zdarza się, że czworonóg z różnych powodów musi dostawać specjalne pożywienie. Jeśli Twój pupil ma wrażliwy żołądek lub cierpi z powodu różnego rodzaju chorób, być może dobrym rozwiązaniem będzie mokra karma weterynaryjna dla psa. Tego typu produkty należy podawać po konsultacji z weterynarzem, zwłaszcza jeśli zwierzę przyjmuje stale leki i źle dobrane pożywienie mogłoby wzmacniać lub osłabiać ich działanie. W ofercie naszego sklepu znajduje się również sucha karma dla psa weterynaryjna – niezależnie od tego jaki rodzaj pożywienia lubi Twój pupil, z pewnością wybierzesz u nas coś odpowiedniego!

Karma Hipoalergiczna dla Psa

W przypadku zwierząt z alergiami pokarmowymi wybór odpowiedniego pożywienia ma kluczowe znaczenie. Mokra karma hipoalergiczna dla psa w takiej sytuacji pomaga złagodzić dolegliwości ze strony układu pokarmowego oraz zapewnia poprawę stanu sierści i skóry pupila. Nie wiesz czym różni się hipoalergiczna karma weterynaryjna dla psa od tradycyjnej? Te pierwsza pozbawiona jest składników, które najczęściej powodują uczulenia u zwierząt. Dzięki temu karma mokra hipoalergiczna dla psa łagodzi objawy alergii i zapewnia czworonogowi dobre samopoczucie. Oprócz bezpiecznych składników znaleźć można w niej także dodatki wspierające pracę układu pokarmowego oraz pozytywnie wpływające na wygląd okrywy włosowej zwierzaka. Tego typu karma specjalistyczna dla psa może więc pozytywnie wpłynąć także na samopoczucie zwierzaka.

Karma Weterynaryjna dla Psów ze Schorzeniami

Jeśli Twój pupil boryka się z przewlekłymi chorobami, warto zapytać weterynarza, która karma weterynaryjna dla psów będzie odpowiednim wyborem. Producenci żywności dla zwierząt mogą zaproponować produkty przeznaczone specjalnie dla czworonogów z konkretnymi schorzeniami. W przypadku zwierząt starszych lub dużych ras dobrym wyborem może okazać się karma dla psa na stawy. Karma dla psów z alergią skórną pomoże złagodzić takie dolegliwości, jak wynikające z uczulenia wysypki lub swędzenie. U zwierząt z wrażliwym żołądkiem sprawdzić się może karma gastryczna dla psa. Jeśli Twój pupil musi przyjmować farmaceutyki, koniecznie skonsultuj ze specjalistą sposób żywienia czworonoga – dzięki temu karma weterynaryjna dla psa z chorą wątrobą lub innymi problemami zdrowotnymi będzie dla niego bezpieczna i nie nasili dolegliwości.

Karmy Niskotłuszczowe i Niskobiałkowe

U niektórych zwierząt konieczne jest stosowanie pożywienia o obniżonej zawartości konkretnego składnika. W przypadku czworonogów zmagających się z otyłością lub nadwagą odpowiednim wyborem może okazać się karma niskotłuszczowa dla psa. Tego typu karma weterynaryjna dla psa w połączeniu z aktywnością fizyczną pomoże wrócić zwierzakowi do prawidłowej wagi. Z kolei karma niskobiałkowa dla psa zalecana jest w przypadku zwierząt z chorobami nerek i wątroby. Aby zapobiec niedoborom ważnych składników pokarmowych w diecie pupila, zarówno sucha, jak i mokra karma niskotłuszczowa dla psa czy o mniejszej zawartości białka powinna być podawana czworonogowi na zalecenie lekarza weterynarii.

Producenci Karmy Weterynaryjnej dla Psa

Karma specjalistyczna dla psa powinna zawierać najwyższej jakości składniki, dzięki którym zwierzak otrzyma wszystkie substancje odżywcze niezbędne w trakcie leczenia różnego rodzaju chorób. Karma weterynaryjna dla psów dostępna w naszym sklepie to produkty znanych i cenionych marek, jak Alpha Spirit i Wiejska Zagroda, Brit i Brit Care, Animonda, Rayal Canin czy VetExpert. Oferowane przez nie karmy weterynaryjne dla psa powstają z najlepszych składników, aby zapewnić Twojemu pupilowi pożywienie najwyższej jakości. Wśród nich znajduje się zarówno mokra, jak i sucha karma weterynaryjna dla psów, dzięki czemu znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego czworonoga niezależnie od jego preferencji żywieniowych!

Kupuj Karmy Weterynaryjne dla Psów i Szczeniaków w Zoopers!

Twój pupil ma problemy ze zdrowiem i zastanawiasz się jaka karma specjalistyczna dla psa będzie odpowiednim wyborem? W takiej sytuacji najlepiej skonsultować się z weterynarzem. Specjalista z pewnością podpowie, które karmy weterynaryjne dla psa będą odpowiednie w konkretnym przypadku. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór produktów przeznaczonych dla zwierząt o specjalnych wymaganiach, jak np. karma odchudzająca dla psa, sucha karma dla psa weterynaryjna, karma specjalistyczna dla psa z chorobami nerek lub wątroby czy mokra karma weterynaryjna dla psa z wrażliwym układem pokarmowym bądź alergiami skórnymi. Duży wybór to gwarancja, że u nas znajdziesz idealny produkt dla swojego pupila, który będzie doskonałym uzupełnieniem zastosowanej terapii!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Tekstura produktu
Cechy szczególne