Mokra karma weterynaryjna dla psów | zoopers.pl

Karma Mokra

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Mokra karma weterynaryjna dla psa

Dobrze dobrane pożywienie dla zwierząt odpowiadające na ich konkretne potrzeby to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia pupila. Jeśli Twój czworonóg zmaga się z przewlekłą chorobą, jest po sterylizacji lub ma problemy z nadwagą, mokra karma weterynaryjna dla psów może być najlepszym wyborem. W porównaniu do karmy suchej, zawiera ona znacznie więcej wody, przez co jest bardziej aromatyczna. Mokra karma specjalistyczna dla psa sprawdzi się więc także, jeśli masz pod opieką niejadka. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór pożywienia dla zwierzaków o szczególnych potrzebach. Pamiętaj jednak, by tego typu produkty podawać pupilowi na zalecenie weterynarza, ponieważ mogą one osłabiać lub nasilać działanie niektórych leków.

Mokra karma weterynaryjna dla szczeniąt

Młode zwierzęta mają nieco inne potrzeby żywieniowe, niż starsze czworonogi. Odpowiednio dobrana mokra karma specjalistyczna dla psa odstawionego od mleka matki zapewni mu nie tylko energię, ale też składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju, a jednocześnie nie obciąży wrażliwego układu pokarmowego szczeniaka. Niektóre tego typu produkty mogą być stosowane także u suk w ostatnim okresie ciąży oraz karmiących. Sprawdzą się więc idealnie jako pożywienie dla piesków odstawianych od pokarmu mamy.

Mokre karmy weterynaryjne dla psów ze schorzeniami

Dobrze skomponowane menu czworonoga to inwestycja w jego zdrowie i dobre samopoczucie. Zdarza się jednak, że ze względu na problemy zdrowotne pupil musi przejść na specjalną dietę, która pomoże złagodzić dolegliwości związane ze schorzeniami. Mokra karma weterynaryjna dla psa z cukrzycą czy z chorobami skóry może wspomóc leczenie, a tym samym pozytywnie wpływa na samopoczucie czworonoga. Problemem mogą być nie tylko choroby, ale również uczulenie na konkretne składniki pożywienia, co objawia się dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, ale też świądem czy zmianami skórnymi. Mokra karma weterynaryjna dla psa alergika w takiej sytuacji może być idealnym rozwiązaniem. Czym różni się karma hipoalergiczna dla psa od tradycyjnej? Przede wszystkim nie zawiera ona składników, które najczęściej powodują u czworonogów reakcję alergiczną. Jej podawanie łagodzi więc objawy uczulenia, a jednocześnie zapewnia zwierzakowi wszystkie składniki odżywcze. A jeśli Twój pupil po prostu ma delikatny układ pokarmowy, dobrym wyborem będzie lekkostrawna mokra karma weterynaryjna dla psa gastro.

Kup mokrą karmę weterynaryjną dla psa w Zoopers!

Dobrze dobrana mokra karma weterynaryjna dla psów zapewni zwierzakowi zmagającemu się z problemami zdrowotnymi lepsze samopoczucie i może stanowić wsparcie w leczeniu. W Zoopers znajdziesz produkty takich marek, jak m.in. Alpha Spirit, Animonda czy Royal Canin. Duży wybór smaków oraz opakowania o różnej pojemności to gwarancja, że w każdej chwili możesz zaserwować swojemu czworonogowi pyszny posiłek odpowiadający w pełni  na jego potrzeby żywieniowe. Pamiętaj jednak, że zarówno sucha, jak i mokra karma weterynaryjna dla psów powinna być podawana tylko po konsultacji z weterynarzem. A jeśli szukasz specjalistycznego pożywienia dla czworonoga, zajrzyj do naszego sklepu – zapraszamy do zakupów!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Tekstura produktu
Cechy szczególne