Produkty do pielęgnacji oczu kota - krople i inne | zoopers.pl

Pielęgnacja oczu

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Eurowet Płyn do Przemywania Oczu 100 ml

Płyn dla psów i kotów. Łagodzi podrażnienia spojówek. Nawilża oczy i powieki.

33.35 zł
Eurowet Optex Płyn do Przemywania Oczu i Powiek 100 ml

Płyn do przemywania oczu i powiek dla psów i kotów. Łagodzi podrażnienia spojówek. Nawilża oczy i powieki

32.19 zł
Amiwet Płyn do Przemywania Oczu i Powiek 100 ml

Płyn dla psów i kotów. Usuwa zanieczyszczenia. Łagodzi podrażnienia.

33.35 zł

Najlepsze Krople do Oczu dla Kota

Jeśli jesteś właścicielem kota, z całą pewnością chcesz zadbać kompleksowo o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila. Obecnie z pomocą przychodzą specjalne preparaty stworzone z myślą o zwierzętach i ich potrzebach, takie jak m.in. krople do oczu dla kota bez recepty. W jakich sytuacjach warto po nie sięgać? Zawsze, kiedy jest taka potrzeba. Koci wzrok jest bardzo delikatny, dlatego nie można lekceważyć łzawienia czy innych problemów zwierzaka z oczami. Warto też sprawdzić jakie są przyczyny dolegliwości. W naszym sklepie znajdziesz zarówno specjalne krople do oczu dla kota na zapalenie spojówek, jak i produkty pozwalające pozbyć się zanieczyszczeń czy mające działanie nawilżające. Na choroby oczu szczególnie narażone są rasy krótkoczaszkowe, a więc z krótkim pyszczkiem i o płytko osadzonych oczodołach. I chociaż w większości przypadków mruczący pupil doskonale sam sobie radzi z codzienną higieną, czasem potrzebna jest pomoc właściciela. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się właśnie krople dla kota do oczu. Jeśli jednak oprócz łzawienia u zwierzaka pojawia się również wydzielina z nosa, obfite ślinienie czy problemy z oddychaniem, należy jak najszybciej skonsultować się z weterynarzem, bo mogą to być objawy kociego kataru. W początkowej fazie choroby zazwyczaj wystarczają leki przeciwzapalne oraz odpowiednio dobrane krople do oczu dla kota na koci katar, w zaawansowanym stadium konieczna może okazać się antybiotykoterapia.

Krople do Oczu dla Kota bez Recepty od Znanych Producentów

Chcesz zadbać o swojego mruczącego pupila i szukasz odpowiednich preparatów do pielęgnacji zwierzaka? W naszym sklepie znajdziesz produkty znanych i cenionych producentów, jak m.in. Dr Seidel, Over Zoo, Eurowet czy Beaphar. Oferowane przez nich krople do oczu dla zwierząt zawierają substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia, a przy tym są bezpieczne dla kotów. W Zoopers dostępne są także specjalne preparaty pozwalające skutecznie usuwać plamy łzowe. Tego typu produkty uzupełnią kąpiel kota, zwłaszcza jeśli zwierzak ma wziąć udział, np. w wystawie, ale oczywiście można je stosować zależnie od potrzeb. Działają one efektywnie, a jednocześnie są bezpieczne dla kota i mogą być używane nawet u wrażliwych zwierząt.

Płyn i Chusteczki do Przemywania Oczu dla Kota

Odpowiednio dobrane krople do oczu dla kota pozwolą skutecznie, a jednocześnie delikatnie zadbać o wzrok pupila i pozbyć się ewentualnych zabrudzeń. Jeśli cenisz sobie wygodę, możesz sięgnąć po specjalne chusteczki do oczyszczania oczu czworonoga. Są nasączone przeznaczanym do stosowania u zwierząt płynem, a poręczne opakowanie sprawia, że można ich używać nie tylko w domu, ale też zabrać ze sobą w podróż. W Zoopers znajdziesz duży wybór produktów przeznaczonych do pielęgnacji czworonogów – oferujemy nie tylko krople dla kota do oczu, ale również suplementy diety wzmacniające wzrok czy produkty pozwalające zadbać o sierść pupila. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz coś dla swojego zwierzaka!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby