Transportery i Torby dla Psa i Szczeniaka | zoopers.pl

Transportery

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Transportery dla Psa

Transporter dla psa do samochodu i innych pojazdów powinien być dopasowany do rozmiaru pupila, a jednocześnie musi odpowiadać preferencjom właściciela - inaczej będzie więc wyglądał transporter dla szczeniaka wielkiej rasy, a inaczej transporter dla małego psa. Wśród tego typu produktów można znaleźć modele przeznaczone do różnych potrzeb, m.in. transportery dla psa do samochodu, na rower bądź wykorzystywane podczas spacerów w przypadku zwierząt małych ras. W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji, dzięki którym podróż z pupilem będzie prawdziwą przyjemnością – oferujemy m.in. transportery dla psa znanych firm Curver oraz AmiPlay. 

Transporter dla Psa do samochodu

Transporter samochodowy dla psa zapewnia bezpieczeństwo czworonogowi podczas jazdy autem, a dodatkowo może też sprawić, że podróż będzie przyjemniejsza. Warto zwrócić uwagę czy wybrany transporter dla psa do samochodu ma specjalne uchwyty pozwalające na jego stabilne umocowanie za pomocą pasów. Ważne, by transportery dla psa miały wielkość dopasowaną do rozmiarów zwierzęcia. Wygodnym rozwiązaniem jest np. transporter dla małego psa do samochodu z uchwytami ułatwiającymi jego przenoszenie. Niektóre modele są w pełni rozkładane, dzięki czemu można je przechowywać na płasko i nie zajmują wiele miejsca. 

Transportery dla psa do samochodu powinny umożliwiać zwierzakowi swobodne obrócenie się wewnątrz i zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza, aby zagwarantować pupilowi komfort podczas jazdy. Właściwie dobrane transportery samochodowe dla psa mają szczególnie duże znaczenie w przypadku zwierząt z chorobą lokomocyjną. Twój ulubieniec nie przepada za samochodowymi wycieczkami? Na naszym blogu znajdziesz sposoby na przyjemną podróż z pupilem, które mogą pomóc zwłaszcza przy dłuższych trasach. Warto też zaopatrzyć się w transporter dla szczeniaka i przyzwyczajać go do jazdy jak najwcześniej. W niektórych sytuacjach rozsądnym rozwiązaniem będzie zaś podanie zwierzęciu preparatów uspokajających.

Transportery do auta dla psa mogą mieć rozmaite konstrukcje i być wykonane z różnych materiałów, dlatego znalezienie modelu odpowiadającego samemu zwierzęciu oraz jego właścicielowi nie powinno być problemem. Torba transportowa dla psa do samochodu może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem u małych ras. W przypadku większych czworonogów chętnie wybierana jest z kolei klatka dla psa do samochodu. Będzie ona służyć zarówno jako transporter dla szczeniaka, jak i dorosłego psa, ale może też pełnić funkcję kojca.

Torba transportowa dla psa

Torba transporter dla psa to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla właścicieli małych ras. Pozwala ona zabrać pupila o niewielkich rozmiarach na spacer czy zakupy, a w razie potrzeby świetnie sprawdzi się także jako transporter do auta dla psa. Tego typu transportery dla psa są bardzo estetyczne, ale też zapewniają pupilowi wygodne przemieszczanie się na rękach właściciela. Torba transportowa dla małego psa umożliwia też zwierzakowi obserwowanie otoczenia z bezpiecznego miejsca.

Klatki i kosze transportowe dla psów

Klatka transportowa dla psa jest chętnie wybierana przez właścicieli dużych czworonogów lub kilku zwierzaków. Wiele z nich można w łatwy sposób złożyć i przenieść, dlatego świetnie sprawdzą się one jako klatka do przewozu, którą można wykorzystać również jako kojec w hotelu – z tego powodu to dobry wybór na transporter dla szczeniaka. Miłośnicy jazdy rowerem w towarzystwie pupila mogą zaś na swoim pojeździe zamontować kosz dla psa, który zapewni zwierzakowi bezpieczeństwo.

Producenci
Pupil
Kategoria
Wiek pupila
Rozmiar pupila