Maty Węchowe dla Psów | zoopers.pl

Maty do węszenia

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Najlepsze Maty Węchowe dla Psów

Mata węchowa dla psa to świetna propozycja zarówno dla szczeniaka, jak i dla seniora. Tego typu akcesoria doskonale aktywizują nos zwierzaka i pozwalają spożytkować nadmiar energii u czworonoga. Maty do wąchania dla psa doskonale sprawdzą się m.in. podczas nieobecności właściciela w domu, ale też znajdą zastosowanie u pupili jedzących zbyt łapczywie bądź psów nadpobudliwych. Mata na smakołyki dla psa może więc służyć jako miska, ale nie tylko – jej wykorzystanie pobudzi do działania umysł czworonoga i zmęczy równie dobrze, jak intensywny spacer. Dostępne w naszym sklepie maty zapachowe dla psów sprawdzą się dla każdego pupila niezależnie od jego wieku. Będą też doskonałym wyborem dla osób poszukujących dla swojego czworonoga zabawki umysłowej.

Maty Zapachowe dla Psa

Mata węchowa dla psa wykonana jest z zamocowanych na podstawie kawałków materiału, pomiędzy którymi należy ukryć przysmaki dla zwierząt. Zadaniem czworonoga jest odnaleźć smakołyki za pomocą węchu, co angażuje jego umysł, a jednocześnie pozwala zaspokoić naturalny instynkt węszenia, wyciszając pupila i sukcesywnie pożytkując jego energię. Maty do wąchania dla psa mogą mieć różne kształty i wielkości, co pozwala znaleźć produkt idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. Mogą być też wykonane z różnych materiałów, ale z pewnością najlepiej sprawdzi się mata sensoryczna dla psa, którą można prać w pralce. Pamiętajmy, że mata węchowa ma kontakt z pożywieniem i ze śliną pupila, dlatego trzeba regularnie dbać o jej czystość. Oprócz tego dostępne są modele w różnych rozmiarach – mata węchowa dla psa duża będzie odpowiednia dla przedstawicieli większych ras, zaś mniejsze modele świetnie sprawdzą się u niewielkich czworonogów.

Maty do Zabawy dla Psa

Maty węchowe dla psa to idealna propozycja dla zwierzaków, które zostają same w domu, np. na czas, kiedy ich opiekun wychodzi do pracy. Mata sensoryczna dla psa pozwala pozbyć się u niego nadmiaru energii, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko, że pupil będzie z nudów niszczył meble czy inne przedmioty. Mata do zabawy dla psa działa również uspokajająco, podobnie jak inne zabawki pozwalające zaspokoić naturalne potrzeby zwierzaka, np. żucie. A jeśli szukasz odpowiednich akcesoriów, które zajmą czworonoga, i nie wiesz jaki gryzak dla psa wybrać, na naszym blogu znajdziesz porównanie różnych modeli zabawek do gryzienia. 

Kup Matę Węchową dla Psa w Zoopers!

Mata zapachowa dla psa to świetny sposób, aby zająć zwierzaka, zaangażować jego umysł i pozbyć się u pupila nadmiaru energii. Warto wiedzieć, że mata do zabawy dla psa sprawdzi się nie tylko jako rozrywka, ale również będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku zwierzaków nadpobudliwych lub z tendencją do łapczywego jedzenia. Mata na przysmaki dla psa wymaga od pupila nieco wysiłku, by znaleźć pożywienie, jeśli więc Twój ulubieniec zbyt szybko zjada posiłek, mata może na jedno karmienie w ciągu dnia zastąpić miskę. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości maty węchowe dla psów znanych marek, jak np. Kerbl. Są one nie tylko wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, ale też dostępne w różnych rozmiarach – mata węchowa dla dużego psa sprawdzi się u większych ras, zaś dla mniejszych czworonogów można wybrać mniejszy model. Sprawdź ofertę Zoopers i wybierz idealny produkt dla swojego psa!

Producenci
Pupil
Kategoria