Mokra karma weterynaryjna dla kotów | zoopers.pl

Karma mokra

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Mokra karma weterynaryjna dla kota

Jednym z najważniejszych zadań, jakie stają przed właścicielem każdego zwierzaka domowego, jest z pewnością wybór odpowiedniej karmy. Podstawę diety zdrowych czworonogów może stanowić pożywienie pełnoporcjowe dobrane do wieku pupila. Jeśli jednak zmaga się on z różnego rodzaju schorzeniami, lepszym wyborem będzie mokra karma weterynaryjna dla kotów. Co to takiego? Jest to pożywienie o specjalnie opracowanym składzie, które może pomóc w leczeniu różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości. Wśród tego typu produktów znajdziemy propozycje m.in. dla młodych zwierzaków, dla seniorów, a także dla pupili z chorobami układu moczowego, po sterylizacji czy mających problemy z nadwagą. Pożywienie skomponowane z myślą o konkretnych potrzebach żywieniowych to gwarancja, że mokra karma specjalistyczna dla kota zapewni mu wszystkie składniki odżywcze, ale też pomoże łagodzić dolegliwości związane z problemami zdrowotnymi.

Mokra karma weterynaryjna dla starszych kotów

Starsze koty mogą zmagać się z takimi problemami, jak m.in. chore stawy, słabsza odporność, gorsze funkcjonowanie nerek czy wolniejszy metabolizm. Mokra karma weterynaryjna dla kota w starszym wieku zawiera składniki pozwalające łagodzić dolegliwości często występujące u seniorów, dlatego może pozytywnie wpływać na samopoczucie pupila. Jest dostępna w kilku smakach, dlatego na pewno znajdziesz wśród tego typu produktów wersję odpowiadającą Twojemu ulubieńcowi. Sprawdź też jak przechowywać mokrą karmę, aby jak najdłużej była świeża.

Karma mokra weterynaryjna dla kotów ze schorzeniami

W przypadku kotów zmagających się z różnego rodzaju schorzeniami szczególnie ważne jest, by podawać im pożywienie dostarczające wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Mokra karma weterynaryjna dla kotów po sterylizacji zapewni zwierzakowi energię, ale też pozwala zadbać o jego drogi moczowe i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jeśli Twój pupil ma kłopoty z nerkami, lepszym wyborem może być mokra karma specjalistyczna urinary. W przypadku nadwagi warto zaś sięgnąć po produkty mniej kaloryczne, jak np. mokra karma weterynaryjna dla kotów na schudnięcie. Zdarza się też, że zwierzak jest wybredny lub przyzwyczajony do konkretnego produktu. Niejadka przekonać może mokra karma weterynaryjna dla wybrednych kotów – jej smak i zapach z pewnością zachęcą pupila do skosztowania posiłku. Jeśli zaś chcesz wprowadzić zmiany w diecie czworonoga, warto dowiedzieć się jak nauczyć kota jeść mokrą karmę. Niektóre zwierzaki mają wrażliwy układ pokarmowy, a źle dobrane pożywienie wzmaga dolegliwości i powoduje niestrawność. W takiej sytuacji pomóc może mokra karma weterynaryjna gastro, która nie będzie obciążać układu pokarmowego zwierzaka, a jednocześnie dostarczy mu odpowiednio dużo energii.

Kup mokrą karmę weterynaryjną dla kotów w Zoopers!

Mokra karma weterynaryjna dla kota to pożywienie przeznaczone dla zwierzaków o szczególnych potrzebach, dlatego nie należy podawać jej pupilowi bez wyraźnego zalecenia weterynarza. Jest to ważne, zwłaszcza jeśli czworonóg przyjmuje leki, ponieważ tego typu produkty mogą nasilać bądź osłabiać ich działanie. W naszym sklepie znajdziesz ofertę takich marek, jak m.in. Alpha Spirit, Animonda czy Royal Canin. Wysokiej jakości smaczna karma specjalistyczna dla kota dostępna jest w różnych wersjach smakowych, dlatego z pewnością znajdziesz propozycję odpowiadającą gustowi nawet najbardziej wybrednego mruczka. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz coś dla swojego kota!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Tekstura produktu
Typ produktu
Cechy szczególne