Najlepsze Zabawki dla Kota | zoopers.pl

Zabawki

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
-5%
Kong Zabawka Dla Kota Keks

13.73 zł
-5%
Kong Zabawka Dla Kota Choinka

13.73 zł
-5%
Kong Zabawka Dla Kota Kakao

13.73 zł
-5%
Kong Zabawka Dla Kota Ludzik z Piernika

13.73 zł

Zabawki dla Kotów

Zabawki dla kota należą do tych akcesoriów, których nie może zabraknąć w domu mruczącego pupila. Tego typu gadżety doskonale sprawdzają się pod nieobecność opiekuna, ale są też pretekstem do wspólnego spędzania czasu ze zwierzakiem. Kocie zabawki to również idealny pomysł na prezent dla pupila. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów dla zwierząt domowych, również tych przeznaczonych do zabawy.

Najlepsze Zabawki dla Kota

Najlepsza zabawka dla kota to oczywiście ta, która przypadnie do gustu naszemu pupilowi. W zanadrzu warto mieć kilka różnych akcesoriów zapewniających mruczkowi urozmaiconą rozrywkę. Pamiętajmy, że te zwierzęta są urodzonymi łowcami, dlatego uwielbiają ćwiczyć się w polowaniu. Zastanawiasz się jaka zabawka dla kota będzie najlepszym wyborem? Możesz zdecydować się np. na niewielkie piłeczki, które Twój pupil będzie gonił po całym domu. Świetnym rozwiązaniem są też miękkie myszki – idealne do podrzucania. A jeśli lubisz spędzać czas ze swoim mruczkiem i szukasz zabawki dla kota, która to umożliwi, możesz zdecydować się na popularne wędki.

Kocie Zabawki

Zastanawiasz się co wziąć pod uwagę wybierając zabawki dla kotów? Ważne jest, aby zachęcały zwierzaka do zabawy samą swoją budową – mile widziane są więc wstążki, sznureczki lub piórka pobudzające instynkt łowcy. Duży wybór tego typu produktów znanej marki Aqua Nova dostępnych jest w naszym sklepie. Trudno znaleźć Ci zabawki dla kota, które zainteresują Twojego pupila? Spróbuj piłeczek lub myszek wypełnionych kocimiętką – być może przypadną do gustu Twojemu mruczkowi i zachęcą go do aktywności?

Zabawki Edukacyjne dla Kota

W naszym sklepie znajdziesz fajne zabawki dla kota w każdym wieku, które zapewnią mu rozrywkę i nie pozwolą się nudzić. Jeśli Twój zwierzak spędza dużo czasu sam w domu lub nie zawsze możesz poświęcić mu uwagę, dobrym wyborem będzie inteligentna zabawka dla kota. Tego typu produkty to specjalne pojemniki z ukrytymi wewnątrz przysmakami. Aby jednak wydobyć smakołyk, pupil będzie musiał się nieco napracować, co angażuje przede wszystkim umysł czworonoga. Takie zabawki dla kotów również pozwalają im ćwiczyć się w polowaniu, a tym samym umożliwiają zaspokojenie instynktu łowcy. Z pewnością przypadną do gustu zwierzakom w każdym wieku – zarówno młodym kociakom, jak i seniorom.

Zabawki dla Małych Kotów

Jesteś szczęśliwym opiekunem młodego zwierzaka i zastanawiasz się jakie zabawki dla małego kota będą odpowiednie? Zwróć uwagę na jakość wykonania oraz materiały, z jakich powstały akcesoria – im solidniejsze będą zabawki, tym bezpieczniejsza zabawa. Produkty przeznczone dla młodych zwierząt nie mogą być dla nich za ciężkie i za duże, bo będą zniechęcały do zabawy. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się lekkie piłeczki lub myszki, najlepiej szeleszczące, co będzie dodatkową atrakcją. Dobrym wyborem będą też oczywiście edukacyjne zabawki dla kota. Kompletując wyprawkę dla małego zwierzaka warto też zaopatrzyć się w popularne wędki, idealne do wspólnego spędzania czasu z kotem. Tego typu produkty i wiele więcej znajdziesz w Zoopers!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Cechy szczególne